eReality.cz Media Group nabízí

eReality.cz Media Group (provozovatel RealityInt.cz, s.r.o.) jako vlastník internetových medií eReality.cz, eDražby.cz, eReality Inspirace Bydlení Vám nabízí nespočet možností internetové prezentace pro Vaši společnost nebo produkt. Naši specialisté Vám rádi poradí, jak co nejlépe zacílit Vaši prezentaci na Vaši skupinu lidí a vybrat proto nejvhodnější typ prezentace u nás.

 

Představení medii v eReality.cz Media Group:

 

eReality.cz realitní vyhledávač

Jedná se o významné realitní medium v České Republice. Již od názvu je patrné, že se nejedná o klasický realitní portál, nýbrž o oblíbený vyhledávač v realitách v ČR, který denně prohledává cca 1 350 000 realitních nabídek po celém internetu bez rozdílu soukromé inzerce nebo inzerce realitních kanceláří. Kupujícím a nájemcům ušetří spoustu času a peněz při hledání svého bydlení, veškeré nabídky naleznou na jednom místě. Pro více informací klikněte zde.

 

eDražby.cz dražební vyhledávač

Jedná se o významné dražební medium v České Republice. Již od názvu je patrné, že se nejedná o klasický dražební portál, nýbrž o oblíbený vyhledávač dražeb v ČR, který denně prohledává cca 10 000 dražebních nabídek nemovitostí po celém internetu bez rozdílu dražební společnosti, exekutorského úřadu nebo dražebního portálu. Dražitelům ať jsou to investoři, soukromé osoby nebo společnosti  ušetří spoustu času a peněz při hledání své investice nebo bydlení, veškeré dražby nemovitostí naleznou na jednom místě. Pro více informací klikněte zde.

 

eReality Inspirace Bydlení

Jedná se o významné medium při hledání inspirace pro bydlení, dekoraci, design, produktu v domácnosti, projektu a zároveň představení / sdílení svých vlastních projektů, designů, dekorací, produktů atd. ať se jedná o firmu nebo soukromou osobu  v České Republice. Již od názvu je patrné, že se nejedná o klasický portál portál o bydlení nebo eshop, ale naopak velmi inspirativní www stránky o bydlení, které zároveň odkazují přímo z obrázku projektu na eshop nebo společnost, kde si daný produkt můžete ihned zakoupit nebo objednat. Dále je možnost se dotazovat autorů projektů, jak např. docílit takového projektu nebo rovnou hodnotit projekt. Popřípadě se můžete stát samotným autorem projektu jako majitel nebo společnost.  Lidé a společnosti se u nás inspirují a zároveň inspirujou dále. Pro více informací klikněte zde.

 

Počet návštěvníků a strávený čas na našich internetových mediích dosahuje i přes zaměření pouze na Reality a Bydlení v řádu několika stovek tisíců návštěvníků měsíčně a stále vzrůstá. 

 

Nabízíme nespočet možností, formátů a způsobů, jak oslovit Vaše potencionální zákazníky. Velikou výhodou internetu a našich medii zaměřená zejména na Reality a Bydlení není zapotřebí přemýšlet, kdy bude online Vaše cílová skupina potencionálních zákazníků vzhledem k tomu, že reklama zasáhne návštěvníky (Vaši cílovou skupinu) bez rozdílu, kdy přistoupí na naše internetové stránky.