Blog Detail

Vodní postel si vás rozmazlí

Možná patříte mezi ty, kteří svůj vyležený důlek ve svém pelíšku nevymění za nic na světě. Dost možná spadáte mezi ty, kteří stále hledají to nejlepší ranní probuzení po kvalitním spánku na pořádné posteli a dost možná jste experimentátoři, kteří rádi svou postel obměňují. Rozhodně se však kdykoli můžete zamilovat do konejšivé náruče vodního lůžka, které si vás bude hýčkat.

 

Nechte se  ke spánku doslova ukolébat

 

Kouzlo vodních postelí objevili daleko před námi Peršané a pro kvalitní a pohodlný spánek jsme je znovuobjevili v minulém století i my. Vodní postel dokonale podepírá vaše tělo. Nikde netlačí a zároveň není ani příliš měkká, doslova se vám zkrátka přizpůsobí. Spánek se tak stává mnohem příjemnější a intenzivnější, odpadá totiž časté otáčení a vrtění. Při usínání či milostných hrátkách vám však při laškovném zhoupnutí přinese příjemné usínání a dost možná, že i mnohem více.

 

Vodní lůžko je pohodlné, zdravé i bezpečné

 

Možná přemýšlíte, co na spánku doslova na vodě, může být zdravého. Jistě vás přesvědčí hned první důvod a to, že ve vodní posteli se mnohem hůře zabydlují kolonie roztočů i prach, a tak jsou ideální pro alergiky a astmatiky. Pokud si na vodní postel lehnete, ihned pocítíte druhý dobrý důvod – vaše tělo si doslova lebedí rovnoměrně, rozložená váha vašeho těla tak pomůže navodit i mnohem hlubší a tedy kvalitnější spánek. Dost možná vás také překvapí fakt, že dnešní moderní vodní postele jsou také vyhřívané – tedy jejich obsah. Ulehnutí do chladného vodního lůžka se už nemusíte bát, stejně jako vodní nehody, kterou známe z mnoha televizních komedií. Vodní postele jsou pravdu bezpečné, voda je již spíše jen jádrem v dobře ukotveném a promyšleném obale. Vodní lůžka svůj obsah ukrývají v bytelných rámech a na pevném a stabilním podstavci. 

 

Vodní postel je k nerozeznání, přesto vaší ložnici učiní jedinečnou

 

Vodní postel vnese lehkost vašemu odpočinku a spánku a  ložnici promění v exotickou nekončící dovolenou. A ano, plnou vášně. Vodní lůžka na první pohled opravdu nemusíte vůbec rozeznat od běžné postele, postačí však jedno usednutí, a víte, že tady se asi dějí věci. Pokud jste však doslova vodní živel, je vodní postel ideální příležitostí, jak si svou ložnici vyladit do svěžích modrých a tyrkysových tónů a ozvláštnit doplňky a aplikacemi připomínajícími dobrodružnou dálku moří, stejně jako bezpečný rodinný přístav. A vodní postel ve tvaru dešťové kapky, sudu či lastury originalitou určitě pouze nezavání...

 

Stále si nejste vodní postelí jistí? Jako bonus vás možná přesvědčí fakt, že vodní lůžko se rozhodně neproleží a také péče o něj a údržba je mnohem snazší...

 

Názory

Přidat názor

x