Blog Detail

Jak mít doma teplo? Základem je péče o topení i správné větrání

Koupelna už dávno není místem, které bereme útokem a jak rychle do ní vběhneme, tak ji zase opustíme. Koupelna se stala součástí nejen hygieny těla, ale především duše a všech našich smyslů. Nechte se tedy hýčkat v koupelně nejen vůněmi a horkou vodou, ale také příjemným a především praktickým teplem díky radiátorům, přímo na míru každé koupelně.

 

Výhody koupelnového radiátoru jsou k nezaplacení

 

Určitě nebude sporu o tom, že koupelnové žebříky vznikly proto, aby hřály. O tom, zda to bylo za účelem vyhřátí koupelny, nebo usnadnění sušení ručníků se občas vedou spory, jisté je, že výhody ocení všichni. Koupelnový radiátor příjemně vyhřívá koupelnu a díky svému umístění i tvaru i vcelku rychle. Můžete si tak zpříjemnit nejen samotné koupání, ale hlavně následné sušení a oblékání. Pokud máte děti, nepotřebujete už žádné další topidlo, aby vám děti během koupání nenastydly a tyto kvality oceníte i během přebalování. Svým tvarem láká koupelnový žebřík k nahřívání ručníků i županů či dokonce pyžam a ano, dokonale a rychle vysuší i mokré ručníky a pomůže i se sušením prádla.

 

Od klasického koupelnového žebříku po stylový radiátor

 

Ať už hledáte ryze funkčnost, nebo toužíte i po designovém pojetí a atmosféře s duší, vždy si vyberete. Koupelnové žebříky klasických tvarů i barevného zpracování snadno nahradí i elegantní koupelnový radiátor, o kterém byste to ani na první pohled neřekli a vyrobit si jej můžete nechat klidně i na míru. Oproti klasickým žebřinám tak vaši koupelnu může zdobit naprosto plně funkční radiátor nejrůznějších tvarů, barev a dokonce i povrchových materiálů. Výjimkou nejsou čtvercové tvary či vinutí trubek do písmene s či retro kousky s pořádnou dávkou nostalgie, vyráběné z mosazi a s možností nejen umístění na zeď, ale také přímo na podlahu.

 

Koupelnový radiátor pro každého

 

Velkou předností koupelnových radiátorů je také rozličná možnost samotného provozu. Můžete je totiž napojit přímo do otopného systému stejně jako běžné teplovodní těleso, nebo je stačí jednoduše zapnout do elektrické sítě a bez dalších starostí se radovat z příjemného tepla. V případě elektrického koupelnového radiátoru si navíc můžete vybrat variantu zastrčení do zásuvky, nebo dokonce ovládání přes termostat, kdy postačí zapojení šikovným elektrikářem přímo do sítě přes krabici umístěnou pod omítkou. A aby váš výběr mohl být ještě zajímavější, existuje i chytré řešení, které kombinuje výhody obou. Teplovodní koupelnový žebřík s elektrickým tělesem totiž umožňuje napojení na otopný systém - ovšem v letním čase, kdy netopíte, jej stačí zapojit do zásuvky a příjemná koupel či sušení může začít. Nepřekvapí vás tak žádné roční období.

 

Názory

Přidat názor

x