Blog Detail

I zahradní chatku si můžete užívat celoročně

Rodinný domek je zatím vaším vzdáleným snem, nebo po něm vlastně vůbec netoužíte, přesto máte malý zelený plácek, na kterém se rádi uzavřete před světem a pyšně mu říkáte zahrada snů? A máte už na své zahradě zázemí v podobě zahradní chatky, která vás ukryje před deštěm a pod svá křídla vezme i všechny vaše zahradní doplňky, potřeby a nezbytnosti?

 

Zahradní chatky pro nářadí i jejich majitele

 

Velkou výhodou a předností zahradních chatek je jejich pestrý výběr a variabilita, která umožňuje, že je naprosto jedno, jak velká vaše zahrada či pidi zahrádka je, nebo jaké jsou vaše představy o  tvaru, velikosti, výšce, doplňcích, materiálu či ceně zahradní chatky. Dostane se totiž naprosto na všechny uchazeče o tyto nepostradatelné zahradní pomocníky. Postarají se totiž s lehkostí i zodpovědností o vše od motyček přes zahradní sekačky či grily až po sezónní náčiní i sportovní vybavení a dokonce i o vás. Zahradní chatku s vděčností umístíte na své zahradě u domku, stejně jako na zahradě kde máte jen pár záhonů a hustou trávu. Zahradní chatky dokáží suplovat přeplněné garáže i sklepy, nebo se stanou dokonalým zázemím pro váš pobyt na zahradě mimo vaše bydliště.. Pro tento účel jsou jako stvořené zahradní chatky ze dřeva, které vám nabídnou své pohostinství o víkendu stejně jako letní a klidně i zimní dovolené.

 

Dřevěná zahradní chatka na léto i na zimu

 

Opravdu není skutečně žádný problém vybrat si zahradní chatku, která bude sloužit svému obytnému účelu po celý rok. Prodloužené víkendy už nemusíte trávit na druhém konci republiky, za letní relaxací prchat na dovolenou k moři a v zimě trnout, zda seženete volné místo na chatě pro bujarou silvestrovskou oslavu. Zkrátka si vše jedinečné užijete ve své zahradní či srubové chatce. Kvalitní zpracování a správně zvolená tloušťka stěn spolu s precizním zateplením a vhodnou volbou interiérového vytápění vám vykouzlí pohodu i mimo domov. Ať už si vyberete zahradní chatku přízemní, srubovou, s terasou či patrovou, k jejímu zvelebení vám postačí jednoduchý nábytek a o teplo se vám postarají krbová kamna. Výsledný efekt pak na sebe nenechá dlouho čekat – vůně dřeva a jeho unikátní design se postará o dokonalou atmosféru a udržení příjemné teploty v létě i v zimě.

 

Celoroční zahradní chatka bude vašim druhým domovem

 

Zahradní chatka je často větší než leckterá garsoniéra či jednopokojový byt, můžete tak rázem pozvednout svou životní úroveň o pěkných pár příček výše. Na své zahradě si postavíte vlastně dům nedům a získáte tak ke svému právoplatnému zázemí v panelovém bytě luxusní a jedinečné letní či zimní sídlo, kde můžete načerpat nové síly a rozproudit stojaté vody vaší mysli i existence. Zahradní chatky určené k celoročnímu obývání jsou nejrůznějších tvarů i stylů, s různými typy oken i dveří, často doplněné o příjemnou terasu a výjimkou není patrové řešení. Ať už jste single, na zaslouženém důchodovém odpočinku nebo hledáte zábavu na čerstvém vzduchu pro svou početnou rodinu, zahradní chatky vám poskytnou místo pro odpočinek i zábavu.

Názory

Přidat názor

x

Projekty:

Černo-bíla elegance
Tradiční
3 tags
Prostá jednoduchost
Moderní
1 tags
Koupelna Beti
Moderní
2 tags
Stolek z betonu
Extravagantní
2 tags
Špičkový design zahradního nábytku
Moderní
2 tags